Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti můžete změnit v nastavení Vašeho prohlížeče

Ponožky

Slevy

Aktuálně nejsou žádné zlevněné produkty.
  • logo karet

Béžové ponožky se stříbrem antibakteriální pánské Assante 71112

Nový produkt

Ponožky se stříbrem béžové společenské. Vyzkoušejte antibakteriální ponožky se stříbrem značky Assante.Ponožky s nesvíravým zdravotním lemem.

Více informací

skladem

79 Kč s DPH

Více informací

Ponožky se stříbrem béžové společenské pro příjemný pocit. Vyzkoušejte antibakteriální ponožky se stříbrem značky Assante. Ponožky se stříbrem a nesvíravým zdravotním lemem jsou antibakteriální a mají vysoce kvalitní odvod vlhkosti . Materiálové složení je 80%bavlna 17%POPsiltex 3%elastan. Ponožky se stříbrem béžové společenské pro každý den. Vyrobeno v České republice. Ponožky se stříbrem ponožkový materiál siltex nanočástice stříbra jsou rozmíchány ve hmotě, ze které se vyrábí polyesterové mikrovlákno. Tyto ponožkové vlákna se stříbrem mají antibakteriální účinky. Ponožková vlákna také působí antisepticky a protizápachově protože potlačují růst nežádoucích bakterií a plísní. Ponožková vlákna jsou certifikovány na bakteriích Staphy-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Antibakteriální efekt ponožkových vláken se stříbrem je trvalý, takže se neodstraní praním, protože nano částice stříbra jsou obsaženy přímo ve hmotě. Perfektní vzdušnosti a odvodu potu z ponožky je docíleno tak že nano částice stříbra jsou součástí mikrovláken s drážkami.Ponožky – Excelsior siltex Nano částice stříbra jsou rozmíchání ve hmotě, ze které jsou vyrobena polyesterová mikrovlákna.Antibakteriální účinek je trvalý a nelze odstranit praním.